ליווי פיננסי ממוקד

20
יוני
2015
Posted by: miles  /   Category: ליווי פיננסי ממוקד   /   אין תגובות

הגעת לדף הזה כי כנראה שאתם מרגישים שמשהו לא עובד נכון – עובדים, עובדים אבל הכסף לא מגיע. (איפה לעזאזל הכסף??? לאן הוא הולך??? היכן הוא מתחבא???)
מצד אחד העסק גדל, יותר לקוחות, יותר פעילות, יותר הכנסות אבל מהצד השני, לא נשאר כסף בצד (עובדים בשביל הבנק, יום יום שעה שעה, תזרים, תזרים תזרים).

אנחנו פה על מנת להראות לכם "איפה הכסף?"

ייעוץ פיננסי שוטף וקבוע הוא כבר לא בגדר פריווילגיה, ייעוץ פיננסי שוטף וקבוע הפך להיות צעד הכרחי וחיוני לכול עסק קטן כגדול, נכון שייעוץ וליווי פיננסי שוטף וממוקד היה בעבר נחלתם רק של העסקים הגדולים והחברות הגדולות, ארגונים שהעסיקו יועצים פיננסים באופן שוטף וקבוע, יועצים שתפקידם היה לוודא שהעסק מתנהל בצורה פיננסית נכונה, לא עוד ! בעולם משוגע של היום, עולם בו המנהל חייב להיות מעורה בשיווק, במכירות, בתפעול, בבעיות כוח האדם ובכספים, ניהול פיננסי ממוקד בעולם של היום חייב להיות בכול עסק ומכול סדר גודל.

המחלקה הכלכלית בחברת מיילסטון תראה לכם "איפה הכסף" אצלכם בארגון, המחלקה הכלכלית בחברת מיילסטון תלווה את העסק שלכם באופן שוטף ותשמור אליכם מלעשות טעויות כספיות משמעותיות, טעויות שיכולות להרוס את כול מה שאתם או הוריכם בנו בעמל רב.

למה ניהול פיננסי במיילסטון?

אנו בחברת מיילסטון יודעים כי העסקים הטובים יותר מעדיפים שלא לפעול באופן עצמאי אלא לקבל ייעוץ פיננסי ממוקד (ייעוץ שעולה כסף אבל שווה זהב), יעוץ שבעזרתו יוכלו לנווט את עסק שלהם בצורה טובה יותר ונכונה יותר תוך כדי שמירה על מדיניות פיננסית נכונה, יציבה כך שבסופו של דבר הם יוכלו – גם לראות את הכסף !!

שיתוף פעולה מלא עם הלקוח

המחלקה הכלכלית בחברת מיילסטון תאבחן את מצבך הפיננסי, אנו נגבש ביחד אתך פתרונות ישימים ונדאג (בצמוד אליך) ליישם את הפתרונות הללו בשטח, הכול עד אשר נשיג יחד את היעדים שנקבעו.

אנחנו במיילסטון מתחייבים להעניק לכם את הליווי הצמוד והממוקד לו אתם זכאים לאורך כל הדרך.

מאת: איתי כהן, רו"ח

אין תגובות