מכון מיילסטון לטיפול ופיתוח ארגוני

20
יוני
2015
Posted by: miles  /   Category: אודותינו   /   אין תגובות

כאשר התקרב זיגמונד פרויד לחופי ארצות הברית בהפלגתו הראשונה לאמריקה הוא ראה מרחוק את פסל החירות.
ברגע זה פנה אל שותפיו למסע ואמר: "הם עדיין אינם יודעים שאני מביא להם שפה חדשה". ואכן הפסיכואנליזה הפכה לשפה התרבותית החדשה. בתחילה בין פסיכולוגים ונועצים ולאחר מכן בכל רובדי החיים: בחינוך, באמנות, בתעסוקה ובתרבות הפנאי. אנו עומדים כיום בתקופה חדשה.
השיח היעוצי כיום, שונה מהשיח בימיו של פרויד. בני אדם מחפשים מימוש עצמי, אושר והשגת מטרות. מכון מיילסטון מאמץ את הערכים של התרבות של ימינו ומשלב בדרך פעולתו מספר שפות פסיכולוגיות המנסות להתמודד עם אתגרי היום והעתיד.

שפת מיילסטון היא שפה המשלבת עקרונות מגישת האימון, עם עקרונות של פסיכותרפיה קצובה בזמן תוך שימוש בזיכרונות מוקדמים וזיהוי הנושאים המרכזיים בחייו של כל אדם. השאלות הבסיסיות של מאין אני בא, היכן אני נמצא עכשיו, היכן אני רוצה להיות בעוד מספר שנים ומהי הדרך שלי לעשות זאת מקבלות תשובות אישיות מעמיקות, רלבנטיות ותואמות הן למטרותיו של הנועץ והן לאישיותו .

כדי להבטיח שינוי חיובי מתמשך חייב כל אדם העובר שינוי להיווכח שהצבת מטרות והשגתן אינן רק טכניקה אלא תהליך שיכול לצמוח מתוכו ולהתבסס הן על כוחותיו והן על "הנקודות העיוורות" המהוות קושי הן בהשגת מטרות והן במישור הרגשי.
מפגש מפוקח ותומך בנקודות אלה תוך חתירה להשגת תהליך של שינוי ומימוש יעדים מבטיח הצלחה וחוויה של הבנה וחיים משמעותיים בתהליך קצר יחסית.

לצורך פתוח השפה המתאימה שפת מיילסטון לשיפור, טיפול ופיתוח ארגוני בישראל, חברו פסיכולוגים מתחומים שונים של ייעוץ, ארגון, תעסוקה, טיפול וחינוך. שילוב זה מבטיח תהליך מעמיק, יעיל, תומך ואחראי לכל אורך הדרך.

עינב לבני

פסיכולוג קליני ויועץ ארגוני

אין תגובות